HjemProdukterkondensatorerTantal - PolymerkondensatorerT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
Billeder er kun til reference Se produktspecifikationer
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
Beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
RoHs Status RoHS ikke-kompatibel
Mere information Brænd mere om KEMET T540D337M2R5BH87057610
Dataark 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Beskrivelse
  • På lager:0 pcs
  • Bestil:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Fabriks ledetid::Call
Brug nedenstående formular til at indsende en anmodning om tilbud
*Antal
*Varenr.
*E-mail
*Kontakt navn
*telefon
*Selskab
Besked
Varenummer T540D337M2R5BH87057610
Fabrikant KEMET
Blyfri Status / RoHS Status RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 0 pcs
Dataark 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 2.5 V
Rejsesortiment ±20%
Tip - Type D
Teknologi Surface Mount
Tape inkluderet Molded
Andre navne Active
Mindste kerne tværsnit (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Måleområde 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED-farve KO-CAP® T540
Impedans -55°C ~ 125°C
Dataformat 40mOhm @ 100kHz
Nuværende - Output (Typ) -
Kobberporte High Reliability
Kontakt Timing 330 µF
Klassekode 0.122' (3.10mm)
Kort hastighed 2000 Hrs @ 125°C