HjemProdukterInduktorer, Spoler, ChokesFaste induktorerFDSD0630-H-4R7M=P3
FDSD0630-H-4R7M=P3 Image
Billeder er kun til reference Se produktspecifikationer
FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr# FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr. Murata Electronics
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 4.7A 40 MOHM SMD
RoHs Status
Mere information Brænd mere om Murata Electronics FDSD0630-H-4R7M=P3
Dataark 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Beskrivelse
  • På lager:0 pcs
  • Bestil:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Multiples:1 pcs
  • Fabriks ledetid::Call
Brug nedenstående formular til at indsende en anmodning om tilbud
*Antal
*Varenr.
*E-mail
*Kontakt navn
*telefon
*Selskab
Besked
Varenummer FDSD0630-H-4R7M=P3
Fabrikant Murata Electronics
Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 0 pcs
Dataark 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Rejsesortiment ±20%
Teknologi Surface Mount
Tape inkluderet Drum Core, Wirewound
Trinopløsning 100 kHz
Andre navne Last Time Buy
Antal havne -
Støj 4.7 µH
Mindste kerne tværsnit (Amin) mm² Nonstandard
Måleområde 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
LED-farve FDSD0630
Impedans -
ESD-beskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet Shielded
Nuværende - Mørk (Typ) Metal
Ledningstype 40mOhm Max
Kontaktformular -
Klassekode 0.118' (3.00mm)